השירותים שלנו

צוות מנוהל

Uvision מקימה ומנהלת צוותי פיתוח כבר למעלה מ- 6 שנים. אנחנו מכירים את העבודה ויודעים להתאים כל פרויקט לצוות המתאים, תוך התחשבות בתקציב שלכם ובמטרות הפרויקט.

איך זה עובד? אנחנו מקבלים מכם אפיון פרויקט, מאתרים את אנשי הפיתוח המתאימים ביותר למשימה, מקימים ומנהלים את הצוות שיושב כאן בישראל, בשילוב כוח אדם איכותי ממזרח אירופה (אוקראינה). השילוב בין אנשי פיתוח מקומיים לבין צוות עבודה אוקראיני יבטיח הוזלת עלויות ומהירות עבודה מחד, תוך שמירה על איכות מוצר גבוהה מאידך.

בכל צוות שאנחנו מקימים קיים ראש צוות או מנהל פרויקט ישראלי שמוביל את העבודה מבחינה מקצועית, מנהל את העובדים, מבצע בקרת איכות, מוודא עמידה בזמנים ומשמש איש הקשר הבלעדי שלכם.

מה תרוויחו מזה? היתרונות עבורכם הם ברורים – בלי ניהול עובדים, בלי עלויות החזקת שכירים וכמובן קבלת תוצרים ברמה גבוהה.

פרטייך נשמרו בהצלחה נציג יחזור אליך בהקדם

צוות מורחב והרחבת צוות קיים

יש פרויקטים בהם המורכבות הטכנולוגית היא גדולה, אבל אתם לא בהכרח רוצים להגדיל את הצוות שלכם באופן קבוע, או מתקשים למצוא כוח אדם בארץ שעונה על הדרישות. בדיוק בשביל זה יצרנו את שירות הצוותים המורחבים שלנו, שבונה לכם נבחרת של אנשי תוכנה במינימום עלויות.

איך זה עובד? אנחנו מקבלים מכם את דרישות הפרויקט וממפים את האתגרים הרלוונטיים ללקוח ולמשימה הספציפית. הצעד הבא הוא איתור וסינון של מועמדים, שבסופו אנחנו משאירים רק את המתכנתים האידיאליים והאיכותיים ביותר עבורכם וכמובן מוודאים שהם משתלבים באופן מושלם בעבודת הצוות שלכם. כי המטרות שלכם הן המטרות שלנו.

מה תרוויחו מזה?  כוח אדם איכותי שעולה לכם פחות, חיסכון בזמן ועלויות של איתור וסינון מועמדים, בלי התעסקות  בלוגיסטיקה ותנאי העסקה. בשורה התחתונה – יותר תפוקות, פחות עלויות, אפס כאב ראש.

פרטייך נשמרו בהצלחה נציג יחזור אליך בהקדם

פרוייקט במחיר קבוע

כאשר התקציב שלכם ידוע מראש או מוגבל, כשמטרות הפרויקט כבר מגובשות או כשהדד ליין קצר במיוחד. בקיצור, כשאתם מעוניינים להגיע לשלב התכלס ולעבוד זריז ויעיל – פרויקט במחיר קבוע הוא הפתרון בשבילכם.

איך זה עובד? אתם מעבירים לנו מסמך אפיון טכני מפורט ועיצובי ממשק משתמש, אנחנו מעריכים את היקף הפרויקט ומספקים לכם הצעת מחיר. השלב הבא הוא הקמת הצוות והכנת תכנית עבודה במתודולוגיית AGILE ולאחר מכן תחילת ביצוע בהתאם ללוחות הזמנים שקבעתם. לפרויקט יוצמד מנהל מקומי שישמש איש קשר בלעדי שלכם לכל אורך העבודה.

מה תרוויחו מזה? הקונספט כאן פשוט – אתם מגדירים את מסגרת הפרויקט, היישום עלינו. אין הפתעות מבחינת עלויות ולוחות זמנים, התנעת פרויקט מהירה, עמידה בדד ליינים קצרים וכמובן כוח אדם איכותי בעלויות נמוכות משמעותי

פרטייך נשמרו בהצלחה נציג יחזור אליך בהקדם